PRACA W DAGLASS

Aktualnie do zespołu DAGLASS poszukujemy:

– Elektromechanik – szczegóły…

– Kierownik Działu Utrzymania Ruchu – szczegóły…

Dlaczego warto z Nami pracować?

Polityka HR prowadzona przez firmę DAGLASS angażuje się w potrzeby każdego pracownika, aby umożliwić mu jak najlepszy rozwój umiejętności i kariery zawodowej.

W związku z tym, celem DAGLASS jest stworzenie najlepszego środowiska pracy, w którym pracownicy czują się docenieni. Jesteśmy firmą, która bardzo często zatrudnia młodych, otwartych, jak i kreatywnych ludzi.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy, jak również zaangażowaniu wszystkich pracowników budujemy wspólnie markę i umacniamy pozycję, tak aby stać się światowej sławy liderem produkcji szkła.

Jak już wspomniano wcześniej, potencjał i kompetencje każdego pracownika to nasza największa wartość w myśl zasady „firmę tworzą ludzie”. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować jak najlepsze możliwości i warunki, w których każdy pracownik może rozwijać swoje zdolności i potencjał.

Z kim będzie Nam po drodze?

Z każdym, kto jest zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku firmy produkującej szkło. Proces rekrutacji ma na celu lepsze poznanie przyszłych pracowników oraz weryfikację wspólnych oczekiwań i potrzeb. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście, jak i umiejętności, w tym interpersonalne. Takie kryteria doboru potencjalnych pracowników dotyczą wszystkich działów firmy, niezależnie od stanowiska pracy.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na poniższy adres – praca@daglass.pl