Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Aktualnie poszukujemy:

Kierownika Działu Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

ul. Innowacyjna 15

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, rozwijanie kompetencji pracowników;

  • Zapewnienie wymaganych warunków bezpieczeństwa pracy w ścisłej współpracy ze służbą BHP;

  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu (TPM);

  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu;

  • Tworzenie harmonogramów przeglądów okresowych;

  • Zabezpieczenie techniczne parku maszynowego oraz budynków firmy;

  • Nadzór i rozwój magazynu części zamiennych;

  • Zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technicznym: nadzór nad eliminacją przestojów produkcyjnych i przyczyn ich powstawania poprzez działania prewencyjne;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi – wybór dostawców, negocjacje warunków, nadzór nad terminowością wykonywanych zadań i usług oraz ich jakością;

  • Inicjowanie i zarządzanie inwestycjami;

  • Współpraca z odpowiednimi urzędami w zakresie tworzenia i uzyskania koniecznej dokumentacji i certyfikatów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, automatyka, mechanika i budowa maszyn;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w Dziale Utrzymania Ruchu;

  • Doświadczenie w pracy z maszynami oraz urządzeniami produkcyjnymi;

  • Umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy własnej oraz zespołu;

  • Efektywna praca pod presją czasu;

  • Umiejętność komunikowania się, efektywnego mówienia i słuchania, umiejętność pracy w zespole;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV dozór;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CMMS;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące i poszerzające wiedzę techniczną;

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Kartę Multisport;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatną opiekę medyczną.

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@daglass.pl, z nagłówkiem e-maila

w postaci: Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: „Kierownik Działu Utrzymania Ruchu”.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. Glass Spółka z o. o. Innowacyjna 15, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”