Elektromechanik

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski

Zadania:

  • Konserwacja oraz remonty maszyn i urządzeń,

  • Prowadzenie zapisów z napraw i eksploatacji,

  • Identyfikacja i definiowanie magazynowych części zamiennych maszyn i urządzeń,

  • Definiowanie przyczyn awarii oraz identyfikacja działań (rozwiązań) zapobiegawczych daną awarie,

  • Prowadzenie zapisów w aplikacji CMMS Maszyna,

  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie (m.in. IT, technologicznym, produkcją).

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie CMMS,

  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania,

  • Systematyczność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące i poszerzające wiedzę techniczną,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Kartę Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Prywatną opiekę medyczną.

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres praca@daglass.pl,z nagłówkiem e-maila
w postaci: Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Elektromechanik. Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. Glass Spółka z o. o. Innowacyjna 15, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”