Odkryj przyszłość energetyki z DAGLASS BIPV!

Czy wiesz, że możesz zamienić swój budynek w źródło czystej i darmowej energii?

Nic prostszego! Wykorzystaj moduły BIPV na elewacji budynku, dzięki którym możesz produkować własną energię słoneczną. To nie tylko krok w kierunku zrównoważonej przyszłości, ale także sposób na obniżenie kosztów eksploatacji. Ostatni projekt elewacji fotowoltaicznej firmy DAGLASS to doskonały przykład innowacyjnego wykorzystania energii słonecznej w oparciu o moduły BIPV, które tym razem znalazły zastosowanie jako fotowoltaiczna fasada wentylowana, w formie okładziny elewacyjnej z bezramkowych paneli fotowoltaicznych szkło-szkło typu „full black”.

Zrealizowana fasada składa się z paneli szkło-szkło w 22 różnych wymiarach oraz 24 żaluzji fotowoltaicznych zmniejszających ilość światła wpadającego do pomieszczeń, a co za tym idzie ograniczających koszty przeznaczane na klimatyzację. Zgodnie z wizją architektoniczną, każdy element elewacji stanowi o innowacyjności i nowoczesności budynku.

Co więcej, zastosowane w projekcie hartowane szkło laminowane, gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania przez lata.

Ale to nie wszystko! Nasza fasada fotowoltaiczna, dzięki odpowiedniemu kątowi nachylenia, zwiększa uzyski energetyczne, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy zapotrzebowanie na energię jest największe.

BIPV to harmonia między stylem architektonicznym i wydajnością. Podnosi parametry energetyczne budynku, zmieniając go w symbol czystej i zrównoważonej energii.

DAGLASS – tworzymy nowoczesne rozwiązania dla lepszego jutra.