Fotowoltaiczna instalacja elewacyjna ENERGLAS – budynek klinik MEDICUS w Rzeszowie!

Z dumą prezentujemy zakończenie kolejnej realizacji DAGLASS! W ramach tego projektu dostarczyliśmy moduły fotowoltaiczne ENERGLAS typu szkło-szkło na potrzeby Kliniki MEDICUS w Rzeszowie.

Instalacja elewacyjna to połączenie energii odnawialnej oraz projektu architektonicznego. Bezramkowe moduły fotowoltaiczne ENERGLAS zostały wykonane z połączenia dwóch tafli szkła. Dodatkowo szkło frontowe jest szkłem dyfuzyjnym i antyrefleksyjnym. Tylna tafla została pomalowana na wybrany przez Inwestora czarny kolor, który idealnie pasuje do estetyki budynku kliniki MEDICUS.

Dlaczego warto postawić na ENERGLAS? Odpowiedź jest prosta:

➤ Zastosowane szkło dyfuzyjne i antyrefleksyjne to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia m.in. równomierne rozproszenie światła, co wydłuża pracę paneli w ciągu dnia niezależnie od kąta padania promieni słonecznych.

➤ Panele ENERGLAS oferują dłuższą gwarancję uzysku mocy – min. 81% nawet po 30 latach! To oznacza, że możecie być pewni, że Wasza inwestycja w energię słoneczną będzie opłacalna na długie lata.

➤ Dodatkowym atutem paneli ENERGLAS jest to, że są praktycznie niepalne, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników i obiektu.

➤ Panele ENERGLAS mogą być przeźroczyste, matowe lub malowane na dowolny kolor z palety RAL.

ENERGLASS to rozwiązanie idealne dla klientów, którzy cenią sobie zarówno efektywność energetyczną, bezpieczeństwo, ale także przyczyniają się do redukcji emisji CO2.

moduły fotowoltaiczne szkło-szkło