Energia słoneczna na Twoim balkonie – pilotażowy projekt w Łodzi!

Energia słoneczna na Twoim balkonie – pilotażowy projekt w Łodzi!

Wyobrażasz sobie zasilanie swojego gospodarstwa czystą i darmową energią pozyskaną bezpośrednio z balkonu? Przedstawiamy projekt instalacji fotowoltaicznej w oparciu o moduły ENERGLAS, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z energii słonecznej w naszych budynkach wielorodzinnych!

Na potrzeby tej realizacji firma DAGLASS dostarczyła panele fotowoltaiczne szkło-szkło zintegrowane z balustradami balkonowymi, które pełnią funkcję ochronną, estetyczną i jednocześnie pozwalają wykorzystywać energię odnawialną.

Chyba sami przyznacie, że tego typu panele w odróżnieniu od tradycyjnych paneli ramkowych, nie wpływają negatywnie na odbiór wizualny całego budynku.

Ten pilotażowy projekt to nie tylko efekt wizualny, ale także redukcja śladu węglowego, oraz znaczące obniżenie zależności od sieci energetycznej. Dzięki produkcji czystej, ekologicznej energii, przyczyniamy się do bardziej zrównoważonego gospodarowania zasobami i co dzisiaj szczególnie ważne – obniżenia rachunków za prąd.

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów tego projektu, zapraszamy do przeczytania artykułu 👉https://tiny.pl/cfmxk

Moduły fotowoltaiczne na balustradach to kolejny krok w kierunku wykorzystania energii odnawialnej w naszym codziennym życiu.

Razem tworzymy jaśniejsze, bardziej zielone jutro!