Magazynier

Aktualnie poszukujemy:
Magazynier

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski
ul. Innowacyjna 15

Zadania:

  • Przyjęcie, rozkładanie i wysyłka towarów na magazynie,

  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej,

  • Kontrola jakościowa oraz ilościowa przyjmowanego i wydawanego towaru,

  • Czynny udział w procesach inwentaryzacyjnych,

  • Obsługa urządzeń magazynowych, takich jak: wózek widłowy, wózek paletowy, suwnica,

  • Zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem oraz zniszczeniem,

  • Monitorowanie zapasów magazynowych.

  • Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Realizowanie obowiązków w razie potrzeby w ponad normatywnym czasie pracy (również w weekendy),

  • Umiejętność realizowania działań pod presją czasu,

  • Umiejętność komunikowania się, efektywnego mówienia i słuchania – umiejętność pracy w zespole,

  • Systematyczność, dokładność, samodzielność.

  • Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin – interesuje nas dłuższa współpraca,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną.

Kontakt:
Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres: praca@daglass.pl, a w treści wiadomości o umieszczenie informacji:

imię i nazwisko, stanowisko: Magazynier.
Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. Glass Spółka z o. o. Innowacyjna 15, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”