D.A.Glass & konferencja Smart Materials

W ubiegłym tygodniu (od 14 do 15 marca 2018) w Paryżu odbyła się konferencja dotycząca Smart Materials. Głównym celem tego projektu jest identyfikacja potrzeb przemysłu szklarniowego i rozwinięcie nowych materiałów na bazie szkła, folii lub obu tych materiałów.

D.A. Glass Sp. z o. o. – międzynarodowy lider w dziedzinie obróbki szkła i główny dostawca szkła szklarniowego wspólnie z Glascom Tuinbow (partnerem i dystrybutorem D.A. Glass Sp. z o. o.), uczestniczył w tym spotkaniu. Obecnych było też wiele innych instytutów badawczych, takich jak Wageningen University – lider w badaniach dotyczących ogrodnictwa, Cultilene (Saint-Bobain Company) – specjalista w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań (np. szkła) dla ogrodnictwa, BASF SABIC, Mardenkro itp. Podczas konferencji D.A. Glass Sp. z o. o. przedstawił własne portfolio produktów, do których zaliczają się następujące artykuły: SMART GLASS, SZKŁO DYFUZYJNE, SZKŁO ANTYREFLEKSYJNE, NON-GLARE glass.

Poniższy link prezentuje innowacyjne wykorzystanie szkła z dwustronną warstwą antyrefleksyjną produkcji D.A. Glass Sp. z o. o., który został przedstawiony podczas konferencji w Paryżu: http://bit.ly/2DJoTrH