Aktualnie poszukujemy:
Elektryk

Miejsce pracy:
ul. Innowacyjna 15, Głogów Małopolski

Zadania:

  • Przeglądy , konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych,
  • Wprowadzanie zapisów z napraw i eksploatacji do systemu komputerowego CMMS,
  • Udział w diagnozowaniu awarii,
  • Usuwanie awarii,
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zasad 5S oraz przestrzeganie obowiązków określonych w Systemie zarządzania Jakością i Środowiskiem,
  • Dbanie o powierzone narzędzia,
  • Przygotowywanie listy elementów do zamówienia,
  • Praca zgodna z harmonogramem, docelowo system pracy ciągłej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, technik elektryk, elektronik, inż. elektryk, elektronik,
  • Mile widziane doświadczenie pracy w serwisie lub utrzymaniu ruchu,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie lub utrzymaniu ruchu przy urządzeniach sterowanych przez PLC, napędy falownikowe, elementy pneumatyki, czujniki,
  • Angielski na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące i poszerzające wiedzę techniczną,
  • Praca w miłej atmosferze.

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@daglass.pl z nagłówkiem e-maila
w postaci: Kandydatura [Elektryk]  imię i nazwisko

Zapraszamy.