Technolog obróbki chemicznej

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski
ul. Innowacyjna 15

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej, stanowiskowej i obiegowej dotyczącej procesów produkcyjnych związanych z obróbką chemiczną szkła.

  • Kontrolowanie przestrzegania instrukcji technologicznych w poszczególnych fazach procesu produkcyjnego.

  • Dobieranie i stosowanie właściwych receptur i surowców do danego typu obróbki chemicznej szkła.

  • Dobieranie i regulowanie parametrów procesu technologicznego podczas obróbki chemicznej szkła oraz analizowanie wpływu zalecanych parametrów na jakość wyrobów.

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności.

  • Wykonywanie badań kontrolnych/laboratoryjnych szkła.

  • Przeprowadzanie prób laboratoryjnych, produkcyjnych.

  • Ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości.

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne.

    • Mile widziane doświadczenie w przemyśle lub laboratorium z wykorzystaniem kwasów nieorganicznych.

    • Umiejętność obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi (kwas/ zasady).

    • Umiejętność pracy z zespołem.

    • Systematyczność, Odpowiedzialność.

Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.

    • Wynagrodzenie + nagroda uznaniowa.

Kontakt:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres praca@daglass.pl, a w treści wiadomości o umieszczenie informacji:

Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Technolog obróbki chemicznej

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)’.