Specjalista ds. zakupów i zaopatrzenia

Aktualnie poszukujemy:

 Miejsce pracy:

Głogów Małopolski
ul. Innowacyjna 15

Zadania:

  • Realizacja procesu zakupów zgodnie ze strategią i polityką firmy

  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami

  • Monitorowanie terminowej realizacji dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami

  • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność komunikowania się, efektywnego mówienia i słuchania – umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, szczególnie MS Excel)

  • Systematyczność, dokładność, samodzielność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące i poszerzające wiedzę techniczną

  • Praca w miłej atmosferze

Kontakt:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres praca@daglass.pl,
a w treści wiadomości o umieszczenie informacji:
Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Specjalista ds. zakupów i zaopatrzenia

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. Glass Spółka z o. o. Innowacyjna 15, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”