Aktualnie poszukujemy:
Specjalista ds. Naukowo-Technicznych

Miejsce pracy:
Rogoźnica k/Rzeszowa

Zadania:

  • Podstawowe prace laboratoryjne w dziale R&D; analizy fizykochemiczne cieczy procesowych, ważenie półproduktów etc.,

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych (merytorycznie),

  • Wsparcie Technologów Produkcyjnych,

  • Wykonywanie projektów badawczo-rozwojowych,

  • Wykonanie próbek dla klientów na szkle w laboratorium oraz na liniach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe chemiczne (mile widziane); technolog chemiczny, chemik, inżynier materiałowy z silnymi podstawami w dziedzinie chemii, technolog szkła,
  • Zdolności manualne w celu przygotowania próbek do procesów chemicznego trawienia szkła,
  • Doświadczenie w przygotowaniu pod względem merytorycznym wniosków o dofinansowanie / umiejętność formułowania wniosków na piśmie,
  • Samodzielność w pracy laboratoryjnej oraz badawczej,
  • Zdolność do samodzielnego wyciągania wniosków z przeprowadzonych prac oraz analiz laboratoryjnych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące i poszerzające wiedzę techniczną,
  • Praca w miłej atmosferze.

Kontakt:

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@daglass.pl z nagłówkiem e-maila
w postaci: Kandydatura [Specjalista ds. Naukowo-Technicznych]  imię i nazwisko

Zapraszamy.