Praca – Pracownik produkcji

Aktualnie poszukujemy: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: ul. Innowacyjna 15, Głogów Małopolski

Zadania:
• Obsługa linii produkcyjnych do produkcji szkła antyrefleksyjnego, szklarniowego czy dyfuzyjnego,
• Hartowanie termiczne szkła,
• Praca przy obróbce chemicznej szkła,
• Prowadzenie procesów technologicznych,
• Praca zgodnie z harmonogramem (3 zmiany, również w soboty i niedziele),
• Prowadzenie samokontroli.

Wymagania:
• Mile widziane wykształcenie średnie,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
• Chęć do pracy,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; interesuje nas dłuższa współpraca,
• Miłą atmosferę pracy.

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@daglass.pl z nagłówkiem e-maila
w postaci: Kandydatura [Pracownik produkcji]  imię i nazwisko

Zapraszamy.

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A.GLASS Sp.  z o.o., ul. Innowacyjna 15, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”