Mechanik

Aktualnie poszukujemy:
Mechanik

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski
ul. Innowacyjna 15

Zadania:

  • Terminowa realizacja przeglądów okresowych

  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji i remontów

  • Zgłaszanie możliwości i wykonywanie modernizacji maszyn produkcyjnych

  • Asysta przy przeglądach/naprawach wykonywanych przez serwisy zewnętrzne

  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz o porządek w warsztacie i na maszynach

  • Dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji

  • Udział w diagnozowaniu awarii oraz usuwanie przyczyn awarii

  • Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale UR

  • Znajomość rysunku technicznego oraz czytania dokumentacji technicznej. Znajomość zasad 5S oraz ISO;

  • Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; interesuje nas dłuższa współpraca

  • Pracę zmianową – 3 zmiany, od pn-pt

  • Miłę atmosferę pracy

  • Kontakt:

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres praca@daglass.pl, a w treści wiadomości o umieszczenie informacji:

    Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Mechanik

    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)’.