Kierownik działu zapewnienia jakości

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy:
Głogów Małopolski
ul.Innowacyjna 15

Zadania:

  • Koordynowanie pracy wewnętrznej jednostki organizacyjnej oraz współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi Firmy

  • Sprawowanie nadzoru i kontroli nad pracownikami

  • Zatwierdzanie instrukcji wewnętrznych i procedur

  • Zatwierdzanie planów kontroli

  • Nadzór nad obsługą reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych

  • Opracowywanie planów kontroli oraz raportów jakościowych dla klientów

  • Wykrywanie i usuwanie nieprawidłowości w pracy swojej struktury organizacyjnej

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie audytów zewnętrznych u dostawców

  • Podejmowanie i koordynacja projektów mających na celu doskonalenie SZJ

  • Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • [/cl_list]
    • Co najmniej 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem pracownikami, lub 5 lat pracy w obszarze jakości, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem

    • Mile widziane ukończone studia podyplomowe z zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem, uprawnienia auditora wewnętrznego systemów serii ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

    • Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; interesuje nas dłuższa współpraca

    • Miła atmosferę pracy

    • Kontakt:

      Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres info@daglass.pl, a w treści wiadomości o umieszczenie informacji:

      Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Kierownik działu zapewnienia jakości

      Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)’.